Książki

Anti-stepbrother – opis książki

Tijan to bardzo uznana pisarka na polskim rynku literackim, dlatego jej książki spotykają się wśród polskich czytelników z naprawdę pozytywnym odzewem. Dzieje się tak głównie dlatego, że Tijan porusza bardzo ważne tematy, robi to w ciekawy sposób, a dzieła są zrozumiałe dla odbiorców, obojętnie czego by one nie dotyczyły. Tak samo jest z książką, która nosi nazwę Anti-stepbrother. Tłumacząc na polski język książka nazywa się po prostu Antybrat. Jedną z głównych bohaterek w dziele Tijan jest Summer. Jej ojciec postanawia wziąć ślub, a co za tym idzie ich rodzina się powiększa, zyskuje ona brata o imieniu Kevin, który jest synem jej macochy. Tutaj pojawiają się problemy, ponieważ Summer zaczyna żywić do niego uczucie, chociaż jest on jej przybranym bratem. Jak zakończy się historia tej młodej dziewczyny?

Zmiana życia

Dotychczas życie Summer było stosunkowo poukładane, jednak zmienia się to z biegiem czasu. Przede wszystkim mowa tutaj o osobie Kevina, który wyjeżdża pewnego dnia do szkoły, do innego miasta. Wtedy też Summer bez wahania decyduje się wyruszyć za nim, aby stworzyć z nim związek, czy jest to jednak realne? Co gorsze Kevin jest przystojnym chłopakiem i nie może opędzić się od dziewczyn, co wpływa negatywnie na samopoczucie Summer, która jest jednak gotowa walczyć o swojego przyrodniego brata. Czy jej walka zakończy się pomyślnie, czy coś stanie jej na przeszkodzie w realizacji planów? Zmienia się jednak wszystko, ponieważ Summer poznaje pewnego dnia Cadena Banksa. Jest on niesamowicie przystojny, dodatkowo posiada tatuaże i doskonałe muskuły. Co prawda Caden nie lubi się z Kevinem, jednak dziewczynie absolutnie to nie przeszkadza. Postanawia przerzucić swoje uczucia na Cadena, czy to wyjdzie jej jednak na dobre?

Ostateczny wybór

Summer będzie musiała wybrać pomiędzy dwoma chłopakami, którzy się jej bardzo podobają. Po jednej stronie ma swojego przyrodniego brata i rozum podpowiada jej, aby odpuściła tę znajomość na płaszczyźnie, na której chciałaby ją rozwijać, a z drugiej strony Kevin bardzo ją pociąga. Z kolei naprzeciwko niego staje przystojny i umięśniony Caden, który dla dziewczyny jest zagadką. Książka pokazuje, że:

– miłość może przyjść w najmniej spodziewanym momencie, z każdej strony,

– nad swoimi wyborami zawsze warto się dwa razy zastanowić.

Jak widać książka jest niezwykle dynamiczna, dlatego też każdy czytelnik, który po nią sięgnie będzie z tego powodu zadowolony. Przeznaczona jest głównie dla młodych osób, które lubią takie historie miłosne, ale dojrzali czytelnicy również znajdą w tym dziele coś dla siebie, dlatego jest ono bardzo uniwersalne.

Dodaj komentarz